Umowa z zakresu Medycyny Pracy

Zgodnie z obowiązującym prawem na pracodawcy spoczywa obowiązek zawarcia pisemnej umowy z jednostką medycyny pracy, która będzie przeprowadzać badania lekarskie pracowników danego zakładu. Wzór takiej umowy znajduje się poniżej. 
 

Współpraca z Centrum Medycznym PROMEDICA to gwarancja powierzenia zdrowia Państwa pracowników godnemu zaufania partnerowi z wieloletnim doświadczeniem w realizacji świadczeń z zakresu medycyny pracy. Zapewniamy gwarancję najwyższej jakości usług oraz ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb i oczekiwań.


Zgodnie z umową rozliczenie następuje po zakończeniu miesiąca na podstawie wystawionej faktury wraz z listą przebadanych osób. Nie ponoszą Państwo żadnych stałych kosztów, faktury wystawiane są na podstawie faktycznie zrealizowanych w danym miesiącu badań. 


Zakres badań dostosowany jest do stanowiska pracy i uwzględnia czynniki szkodliwe jakie występują na danym stanowisku pracy. To pracodawca zleca badanie, kontrolując koszty realizowanych badań profilaktycznych. 

 

DZIĘKI ZAWARTEJ Z NAMI UMOWIE OTRZYMUJECIE PAŃSTWO:

  • zgodność działań z aktualnie obowiązującymi przepisami,
  • badania przeprowadzane z dbałością o minimalne zaangażowanie czasowe pracowników
  • możliwość wykonywania badań w siedzibie Centrum Medycznego PROMEDICA bez konieczności zgłaszania się do innej placówki medycznej (stanowiska pracowników bez konieczności wykonywania badań psychologicznych),
  • wygodę korzystania z usług medycznych,
  • możliwość nadzorowania aktualności zaświadczeń pracowników firmy,
  • możliwość rejestracji pacjenta na badanie profilaktyczne poprzez wysłanie e-maila ze skierowaniem,
  • możliwość otrzymania pełnej informacji o wszelkich regulacjach prawnych Kodeksu Pracy związanych z realizacją badań profilaktycznych,
  • elastyczny sposób rozliczania usług.

 

Prosimy o kontakt z naszymi pracownikami, którzy udzielą wszelkich informacji na temat możliwości zawarcia umowy i realizacji badań z zakresu medycyny pracy: 

 

E-mail: [email protected]

Telefon: 507 810 220

Umowa z zakresu Medycyny Pracy